VDS SATIN AL

Sanal Sunucu (VDS) hizmetimiz, web sitelerinizi barındırmak için mükemmel, güçlü ve kanıtlanmış bir platform sunar.

Entry
Advanced
Expert
Power
Boss
Extreme
CPU
RAM
HDD
Limitsiz
/Aylık
Satın Al

Lokasyon : Türkiye

Hayalhosting VDS Sanal Sunucu Özellikleri

İhtiyacınız olan en iyi vds sunucu özellikleri tek bir yerde.

Maximum
Performans

Kullandığımız enterprise NVME disk teknolojisi ve yüksek işlemci gücü sayesinde %100 performans garantili vds sunucular üzerinde projelerinizi çalıştırma imkanı sağlıyoruz.

%99 Uptime
Garantisi

Sürdürülebilirlik garantimiz ile tüm projelerinizi %99 ağ yedekliliği ile koruyoruz. Network yapımız birden fazla sağlayıcı üzerinden yedekli tutulmaktadır.

Ücretsiz
SSL Sertifikası

Plesk veya cPanel gibi paneller üzerinde aktif edeceğiniz tüm web sitelerine ayrı ayrı SSL sertifikası ücretsiz sağlanmaktadır. Let's Encrypt sayesinde tüm sitelerinize ücretsiz ssl sertifikası aktif edilebilecektir.

Maximum
Güvenlik

Veri merkezi hizmetlerimizin tümü Tier III sertifikalıdır ve daimi yedeklilik sunmaktadır. Kullandığımız sunucu ve ağ yapısında güvenlik ön plandadır ve daima güncel teknoloji takip edilerek tüm hizmetlerimizde aktif tutulmaktadır.

En Hızlı VDS Sunucular

E5 serisi yüksek kalite işlemciler, NVME disk yapısı ve yüksek frekans ram konfigürasyonu ile eşsiz hızın keyfini sürün.

Yüksek Vds Ağ güvenliği

Aktif-Aktif çalışan network yapımızda %99 sürdürülebilirlik garanti edilmektedir. Tüm ağ yapımız donanımsal korumaya sahiptir.

Anında Sanal Sunucu Kurulumu

Sunucu hizmetiniz siparişinizin ardından anında aktif olmaktadır. Tüm alt yapımız otomasyon sistemi ile yönetilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Sorunuz var mı? Cevaplarımız var!

SSD VDS Hizmetini Kullanmaya Nasıl Başlarım?

Vds satın alma işlemini yapmadan önce ilk olarak üye olarak hesap oluşturmanız gerekmektedir. Ardından talep ettiğiniz vds hosting paketi sipariş/ödemeniz ile birlikte otomasyon sistemimiz tarafından anında aktif olacaktır. Hiçbir dosyaya ihtiyaç duymadan kurulum yapabilirsiniz.

SSD VDS Paketimi Daha Sonra Yükseltebilir Miyim?

Ne zaman arzu ederseniz dakikalar içerisinde daha üst pakete sadece aradaki paket farkını ödeyerek geçiş yapabilirsiniz. Daha sonra yine farklı paketlere geçiş yapabilirsiniz. Bu işlem sırasında herhangi bir dosya/veriniz silinmeyecektir.

Vds Sunucumda Hangi İşletim Sistemlerini Kurabilirim?

Vds sunucularda Linux veya Windows işletim sistemlerini herhangi bir dosyaya ihtiyaç duyulmayacak şekilde otomasyonel olarak kurulum yapabilirsiniz. Windows 10 | Windows Server 2012, 2016, 2018 | Ubuntu 18, 20 | Debian 9.6, 8.5 | Centos 7, Centos 8

VDS Sanal Sunucu Hizmetlerinde Neler Yasak?

Toplu e-posta gönderimi, coin/mining veya spam türündeki işlemler dahil, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı işlemlerin tümü kesinlikle yasaktır ve müsaade edilmeyecektir.